Zoek een therapeut


Leden (117)



Even geduld a.u.b… de kaart wordt geladen.
Craniosacraal Praktijk Zaalberg
Katelijne Zaalberg
Rozenstraat 23
1441 HV  Purmerend
T: 0299437747
balans@fysio-purmerend.nl
fysio-purmerend.nl
Cranio Purmerend - voeljebeterinjevel.nl
Heidi Siegers-Nijboer
Burnousstraat 39
1448 EB  Purmerend
T: 0618391269
craniopurmerend@gmail.com
craniopurmerend.nl
Tanja Kooij
Wals 13
1507 TM  Zaandam
T: 0611500507
tkooy13@hotmail.com
relaxing-energy.nl
Therapiecentrum Petten
Jacco Wonink
J.C. Bellisstraat 4
1755 PA  Petten
T: 0226-381851
jacco@therapiecentrumpetten.nl
Suus Lichaamstherapie & coaching
Suus Groot
Oude Parklaan 111
1901 ZZ  Castricum
T: 06-37311669
info@suuslichaamstherapie.com
suuslichaamstherapie.com
Praktijk WaalWijz
Shirley de Waal
Doelstraat 4
2011 XC  Haarlem
T: 0621806512
info@waalwijz.nl
waalwijz.nl
CranioSacraal Heemstede
Renée van Alten- Ochse Freiwald
Raadhuisstraat 56A
2101 HH  Heemstede
T: 06-12678584
renee@craniosacraalheemstede.nl
craniosacraalheemstede.nl
Realeazy
Brigit Burer
Clusiushof 7
2341 PT  Oegstgeest
T: 0622984570
info@realeazy-care.nl
realeazy-care.nl
Anja van Leeuwen
Laan van Eik en Duinen 144A
2564 GW  Den Haag
T: 0648687678
info@iriscraniosacraal.nl
iriscraniosacraal.nl
Therapeutisch Centrum Klerk
Marco Klerk
Kanaalweg 33
2903 LR  Capelle aan den IJssel
T: 010-4423505
info@tcklerk.nl
tcklerk.nl
Westerhof
Inez Westerhof
Hoofdweg 256
2908 LC  Rotterdam
info@inezwesterhof.nl
inezwesterhof.nl
Willeke van Voorthuizen
Bentinckplein
3039 KL  Rotterdam
T: 0611115765
Wvvoorthuizen@casema.nl
craniovisierotterdam.nl
Béatrice Wouters-Delattre
Ineke Sluiterstraat 10
3066 HL  Rotterdam
T: 0031623643051
Tanja Wortman-Wilczynski
Chiantigaard 1
3446 WE  Woerden
T: 06-18447439
info@cranio-sacraal-woerden.nl
Wiel Hoogsteder
Linnaeuslaan 4
3571 TW  Utrecht
T: 0645050614
w.hoogsteder@ziggo.nl
Lijftuindorp.nl
Martine Folkersma
Willem Barentszstraat 2
3572 PH  Utrecht
T: 0642786526
martine@coachencranio.nl
coachencranio.nl
Esther Ferwerda
Koningsweg 234
3582 GM  Utrecht
T: 0652041735
estherferwerda@kpnplanet.nl
praktijkestherferwerda.nl
Ananda Hunsche
Vlasakkerweg 14 B
3811 MS  Amersfoort
T: 06-15477478
a.hunsche@outlook.com
anandahunsche.nl
Micheline Vijverberg-ter Meulen
Ruimtevaart
3824 MX  Amersfoort
T: 0654654856
info@craniomn.nl
craniomn.nl
Namaste-massage
Ilse Herrebrugh
Acacialaan 29
3941 JP  Doorn
T: 0621206457
praktijknamaste@gmail.com
namaste-massage.nl
Anne-Marieke Jeuken
Kleine Vuurvlinder 3
4007 HE  Tiel
T: 0629476107
annemarieke.jeuken@gmail.com
cranio-tiel.nl
De Kentering
Pauline Kockx
Ravensteijnweg 1
4337 PG  Middelburg
T: 0612413846
cw.dekenter@zeelandnet.nl
craniodekentering.nl
Saskia Meelhuysen-van Lee
Burgemeester Mazairaclaan 14
5242 AV  Rosmalen
T: 06-25531121
info@cranio-denbosch.nl
Rob Cleutjens
Van Anrooijstraat 15c
5343 BA  Oss
T: 0600000000
contact@cranio-oss.nl
craniosacraaltherapie-oss.nl
Joyce Kersten
Kleefsestraat 13
5371 EG  Ravenstein
T: 06-82676222
jjfkersten@gmail.com
innerflows.nl
Petra Zijlmans
Dovenetel 8
5527 KS  Hapert
T: 0031 6 22506074
info@cranio-zijlmans.nl
cranio-zijlmans.nl
Anja Stijnen
Hoofdstraat 48
6051 AM  Maasbracht
T: 0651050461
anja.stijnen@planet.nl
mens-con-sens.com
Janneke de Louw
Koukerveldstraat 3
6093 BA  Heythuysen
T: 0617682492
jannekedelouw@gmail.com
Liesbeth Schroen
Stationsstraat 20
6093 BK  Heythuysen
T: 0618257160
liesbeth.schroen@de-vlindertuin.nl
cranio-sacraal-leudal.nl
Marjo Geurts
Kolibripad 2a
6165 BH  Geleen
T: 06-10406883
info@inlichamelijkebalans.nl
inlichamelijkebalans.nl
M-Visio
Onneke Boter
Mennonietenweg 16a
6702 AD  Wageningen
T: 0317412444
info@m-visio.nl
m-visio.nl
Fascianated -Cranio Sacraal Arnhem
Birthe Bunk
Karthuizerstraat 45
6824 KB  Arnhem
T: 0615328681
birthe@fascianated.nl
fascianated.nl & www.birthebunk.nl
Samata van de Mortel
Rijksstraatweg 15
7231 AA  Warnsveld
T: 0624114982
samatavdmortel@yahoo.com
craniosacraal-biodynamics.nl
Cranio Elfrink
Iris Elfrink-Sauer
Jonkerweg 13
7524 NH  Enschede
T: 06 43764076
info@cranioelfrink.nl
cranioelfrink.nl
Bewust Fysio
Peter ter Horst
Canadian Grenadier 10
7551 KG  Hengelo
T: 074-7851807
bewustfysio.nl
Laurent van der Kraats
Albardastraat 16
7611 BD  Aadorp
T: 0634566631
info@laurentcranio.nl
Anne van der Ham~Schaftenaar
Elsbeek 33
8033 BC  Zwolle
T: 0634360255
anneham@ziggo.nl
craniosacraalijsselland.nl
Praktijk Astrid Schoenmaker
Astrid Schoenmaker-Willemse
Beukenhof 8
8332 VA  Steenwijk
T: nvt
aotschoenmaker@gmail.com
Prakrijkastridschoenmaker.nl
Arjan van Huizen
Oostergoostraat 30
9001 CL  Grou
T: 0566621511
avanhuizen1984@gmail.com
praktijkvanhuizen.nl
Praktijk Heesterpoort
JanWillem Scholten
Heesterpoort 18
9713 KZ  Groningen
T: 0503180850
info@cranio-sacraal-groningen.nl
cranio-sacraal-groningen.nl
Holistische Praktijk De Roos
Annette Louise Poeteray
Nicolaas Beetsstraat 81
9721 RL  Groningen
T: 050 3049347
holistischepraktijkderoos@gmail.com
holistischepraktijkderoos.com
Unmani Casalini
Oostzaanstraat 46
1013 WN  Amsterdam
T: 0630049738
un.ilcielo@gmail.com
Ida Esman
De Wittenkade 435
1052 DE  Amsterdam
T: 06-28036987
idaesman@zonnet.nl
de Rooij
Hans de Rooij
Ite Boeremastraat 1 v101
1054 PP  Amsterdam
T: 0206123625
info@cranioamsterdam.nl
fysiowg.nl
Koppen
Astrid Koppen
1098 WB  Amsterdam
T: 020-6652282
Koppen@astridkoppen.nl
MARK BLOEMBERG
Wilgenlaan 39
1161 JK  Zwanenburg
T: 0638323794
info@markbloemberg.nl
Cisca van der Straaten
Smeenklaan 57
1182 GE  Amstelveen
T: +31626174955
cisca@lastrata.nl
lastrata.nl
Bert Teunissen
Mozartlaan 27
1217 CM  Hilversum
T: 06-23517356
berts.cst@gmail.com
Frederiek Goldewijk
Leonard Bernsteinstraat 33
1311 LN  Almere
T: 0630585350
f.goldewijk61@gmail.com
Marlies Buck-Kreijmborg
Hoofdweg 54
1433 JW  Kudelstaart
T: 0619488009
mea@buckonline.nl
buckcranio.nl
Bianca van Velse-Persenaire
Sarongstraat 14
1448 DX  Purmerend
T: 0628161607
Info@praktijkbodyensoul.nl
Ellen Vlasveld
Trommelstraat 2a
1621 CH  Hoorn
T: 0627084674
Ellenvlasveld@kpnplanet.nl
Jolande Laan
Oudelanderweg 41
1775 RE  Middenmeer
T: 06-53538078
g.n.bekker@kpnplanet.nl
Sandra Koek
Talmastraat 10
2021 CM  Haarlem
T: 0628718339
info@stilte-kracht.nl
Monique Wouda
Marcellus Emantsstraat 40
2024 HE  Haarlem
T: 0647254500
info@moniquewouda.nl
moniquewouda.nl
Carina Hipke
Bertha von Suttnerstraat 217
2037 LL  Haarlem
T: 0628738265
info@praktijkdewitteroos.nl
Sanatha Busch
Gortestraat 23
2311 MS  Leiden
T: 0619694957
info@sanathabusch.nl
Cathy Goeman
Stationsstraat 1d
2371 SH  Roelofarendsveen
T: 0655757441
cathygoeman@gmail.com
Monique Evers
Doornenburg 54
2402 KE  Alphen aan den Rijn
T: 0646492543
cranioconsult@gmail.com
cranioconsult.nl
Karen Hamelink-van Rij
Boekelermeerstraat 28
2493 XH  Den Haag
T: 0614677411
praktijk@karenhamelink.nl
Erma van Dijk
Athenesingel 41
2548 RK  Den Haag
T: 0653923521
ermavandijk@gmail.com
Henriëtte Wiessenberg
Graaf Florislaan 6
2553 DW  Den Haag
T: 06-440 34 825
info@emerga.nl
Marlien Schenk-Put
Tomatenstraat 12
2564 CT  Den Haag
T: 0619877515
marlien@impulsense.nl
Rik Keulen Van
Bentinckplein
3039 KL  Rotterdam
T: 0649992003
famhvankeulen@cs.com
craniovisierotterdam.nl
Marjo Waardijk
Frederik Hendrikstraat 9
3143 LB  Maassluis
T: 0612091357
marjo@innerharmony.nl
innerharmony.nl
Jacqueline Gerritse
Abdij 22
3335 DJ  Zwijndrecht
T: 0626144676
jakostense@hotmail.com
Gláucia Pedrosa Canabrava
Kwartelkoning 14
3403 ZN  IJsselstein
T: +31624184396
contact@gcraniosacraal.nl
Johan Matton
Van Diemenstraat 39
3531 GG  Utrecht
T: 0625470504
johan.matton@fonteinadvies.nl
Bertie van Kessel
H.J. Schimmelstraat 3
3532 TA  Utrecht
T: 0621963962
bertievb@xs4all.nl
Yvonne Driehuis
Markstraat 7
3582 KJ  Utrecht
T: 0624804264
yvonne@poortvanlicht.nl
Barbara de Waal
Loefzijde 26
3823 TD  Amersfoort
T: 0640377390
craniokamer@gmail.com
Dirk Doude Van Tropostwijk
Ingrid Mariegaarde 1
3824 BM  Amersfoort
T: 0655374262
info@craniodoude.nl
craniodoude.nl
Marjolein Hortensius
Muiderweg 39
3891 DA  Zeewolde
T: 0650255755
info@craniopraktijkzeewolde.nl
Thea van Berk
Hoefijzerlaan 49
3981 GL  Bunnik
T: 0621545659
thea.vanberk@euronet.nl
Kirsten Dörr
Valkeniersborch 69
3992 CJ  Houten
T: 0031624979324
kirsten@craniohouten.nl
CranioBalans
Leonie Hendriks
Vertonsweg 1
4328 GK  Burgh-Haamstede
T: 0651699552
Bijcraniobalans@gmail.com
CranioBalans.nl
Marianne Knops
Christiaan Huijgensstraat, 14
4702 RZ  Roosendaal
T: 0630970866
mknops@kpnmail.nl
i-a-m.nu
Marie Louise Wauters
Herculesstraat 40
4818 TT  Breda
T: 0612159201
info@wauters-cranio.nl
Manja Burggraaf-Theuws
Henri t' Sasplein 20
4835 RG  Breda
T: 06-81412684
manja@craniobreda.nl
Petra Hemelaar
den Brier, 302
5403 KL  Uden
T: 0640305885
petra.hemelaar@gmail.com
Charlotte van Wuijtswinkel
Botsehei 10
5508 TD  Veldhoven
T: 0657296901
charlottevw4@gmail.com
Elma Tigchelaar
Thomas Moredreef 1
5645 KE  Eindhoven
T: 0639268480
elma@hanselma.nl
Henriëtte Wismans-Janssen
Vliezenweg 1
5801 JC  Venray
T: 0478-516517
info@praktijknatuurgeneeswijze.nl
Carla Smits
Grubbenhove 33
5971 CZ  Grubbenvorst
T: 0641354033
carla.smits@kpnmail.nl
Erik Coolen
Kerkstraat 66a
6006 KR  Weert
T: 06-20683770
erikcoolen@live.nl
van Dijk
Karin van Dijk
berg-en-dalseweg, 83
6522 BC  Nijmegen
info.karinvandijk@gmail.com
karinvandijkpraktijk.nl
Leida Clerks
Ubbergseveldweg 19
6522 HA  Nijmegen
T: 06 30719819
leidaclerks@hotmail.com
Karin Lavrijsen
Tijgerstraat 32
6531 MG  Nijmegen
T: 0613234538
info@karinlavrijsen.nl
Wim Meijerink
Graafseweg 274 kamer 1 -11
6532 VD  Nijmegen
T: 0628370274
info@goedinjelijf.eu
goedinjelijf.eu
Femke Eeren
Rijksweg 112
6581 ER  Malden
T: 0627577510
info@praktijkmariposagroesbeek.nl
Michelle van Aken-de La Bije
Jonckherenhof 46
6581 GD  Malden
T: 0641877409
Michellevanaken@xs4all.nl
Anneke van Heerde
6581 PM  Malden
T: 0613687811
annekevanheerde@hetnet.nl
annekevanheerde.nl
Judith Flisijn-Tonk
Vensestraat 31
6599 AN  Ven-Zelderheide
T: 0652383381
praktijkbodycheck@hotmail.com
Marinus van de Pol
Kleipeer 23
6662 HE  Elst
T: 0610938400
marinusvandepolll@gmail.com
Monique Vroling
Mennonietenweg 16A
6702 AD  Wageningen
T: 0653949073
monique@m-visio.nl
Agnes Reinds
Schoolstraat 50
6828 GV  Arnhem
T: 06-26412540
neszy@icloud.com
Zaal
Paula Zaal
Nieuw-Schoonoord, 1-2b
6881 TV  Velp
T: 0644556753
paulazaal@ziggo.nl
paulazaal.nl
Mayra Lamping
De Hoge Hoeve 45
6932 DD  Westervoort
T: 0619533380
Cst.lamping@gmail.com
Sytske van den Broek
Koningin Mariastraat 10
6951 AN  Dieren
T: 0628138784
sytskevandenbroek@gmail.com
Marian Beeren
Leeuwerikstraat 25
7203 JB  Zutphen
T: 0627087102
marian.beeren@upcmail.nl
Petra van Ardenne
De Haasstraat 37
7312 VH  Apeldoorn
T: 0642142183
petravanardenne@gmail.com
Rolf Hutteman
De Brug 56
7325 NE  Apeldoorn
T: 0651879524
r.hutteman@chello.nl
Ingrid den Hartog
Johannes Sinthenstraat 69
7412 EC  Deventer
T: 0610705333
idenhartog@live.nl
cranio-counseling.nl
Marcel Hendriks
Dudokstraat 70
7425 CS  Deventer
T: 0655100696
marcel-hendriks@live.nl
Judith Leferink
Dalkruid 57
7491 LP  Delden
T: 06 11190445
JudithLeferink67@gmail.com
Erica van der Hoek
B.W. ter Kuilestraat 181
7545 KR  Enschede
T: 0655847585
e.vanderhoek@planet.nl
Esther Gelevert
De Krön
7615 PZ  Harbrinkhoek
T: 0655796736
Anita Rikkert
Jan Jansweg 92
7642 XT  Wierden
T: 0657562319
info@cranio-twente.nl
Joos van Bekkum
Driehoeksweg 5
7722 HL  Dalfsen
T: 06-88888888
joosvanbekkum@planet.nl
Sumito Zachariasse
Jan Steenstraat 75
7944 TX  Meppel
T: 0638648379
sumi-z.nl
Barbara Schutte
Hendrik Droststraat 18
8121 BH  Olst
T: 06-12081967
Bermonde@ziggo.nl
Nienke Mellink
De Zande 2B
8278 AL  Kamperveen
T: 0622429061
info@dezevenderichting.nl
Ytje Akkerman
Dwarsnoard 69
8711 AR  Workum
T: 0654340557
Ytje@fascia.nl
Anna Amels
Buorren 17
8845 SG  Waaksens
T: 0629427770
amelsanna@gmail.com
Ada Ponstein
Tripscompagniesterweg 31
9633 TA  Tripscompagnie
T: 06-36289966
praktijkopenstroom@icloud.com
Mareen Becking
Kerklaan 30e
9751 NN  Haren Gn
T: 0685289751
mareen_b@hotmail.com
Irma Doff
Henri Dunantweg 5
9765 EP  Paterswolde
T: 0621231357
info@natuurgeneeswijzen-irmadoff.nl
natuurgeneeswijzen-irmadoff.nl

OVER CRANIO

Veelgestelde vragen

Cranio laat je raken

Lees het persoonlijke verhaal van Sanne, Helena en Denise

CRANIO NEDERLAND

✉️ info@cranio-nederland.nl

Cookiemelding