Zoek een therapeut


Leden (149)



Even geduld a.u.b… de kaart wordt geladen.
Unmani Casalini
Oostzaanstraat 46
1013 WN  Amsterdam
T: 0630049738
un.ilcielo@gmail.com
www.nieuwe-perspectieven.nl
Ida Esman
De Wittenkade 435
1052 DE  Amsterdam
T: 0628036987
info@nieuwe-perspectieven.nl
nieuwe-perspectieven.nl
Anne Marie Smits
1058 JC  Amsterdam
T: 0642131398
annemarie@zenconnection.nl
Huize Buitenveldert - salon
Cisca van der Straaten
Doornburg 2
1081 JB  Amsterdam - Buitenveldert
T: 31626174955
cisca@lastrata.nl
lastrata.nl
Body in Balance
Marieke van den Oort
Weerdestein 180
1083 GM  Amsterdam
T: 0654243589
marieke@atlascorrectie.nl
atlascorrectie.nl
Erkens
Dolinda Erkens
Eva Besnyöstraat 509
1087 LG  Amsterdam
T: 0204167020
dolinda@fysiotherapiewelkom.nl
fysiotherapiewelkom.nl
Cranio Amsterdam www.cranio-marjan.nl
Marjan Sonneveld
Weesperzijde 80-A
1091 EJ  Amsterdam
T: 0621684957
info@cranio-marjan.nl
cranio-marjan.nl
Cisca van der Straaten
Augustinuspark 4
1185 CN  Amstelveen
T: 31626174955
cisca@lastrata.nl
lastrata.nl
Para-med praktijk Augustinuspark-RFysio
Cisca van der Straaten
Augustinuspark 4
1185 CN  Amstelveen
T: 31626174955
cisca@lastrata.nl
lastrata.nl
cst-almere
Frederiek Goldewijk
Rietmeent 190
1357 CT  Almere
T: 0630585350
info@cst-almere.nl
cst-almere.nl
Huub Pennock
Utrechtseweg 706s
1381 GW  Weesp
T: 0652031514
huub@zeevanruimte.nl
Craniosacraal Praktijk Zaalberg
Katelijne Zaalberg
Rozenstraat 23
1441 HV  Purmerend
T: 0299437747
balans@fysio-purmerend.nl
fysio-purmerend.nl
Craniosacraal Praktijk Bianca van Velse
Bianca van Velse-Persenaire
Sarongstraat 14
1448 DX  Purmerend
T: 0628161607
Info@biancavanvelse.nl
biancavanvelse.nl
Cranio Purmerend - voeljebeterinjevel.nl
Heidi Siegers-Nijboer
Burnousstraat 39
1448 EB  Purmerend
T: 0618391269
craniopurmerend@gmail.com
craniopurmerend.nl
Kooij
Tanja Kooij
Wals 13
1507 TM  Zaandam
T: 0756162740
tkooy13@hotmail.com
relaxing-energy.nl
Therapiecentrum Petten
Jacco Wonink
J.C. Bellisstraat 4
1755 PA  Petten
T: 0226-381851
jacco@therapiecentrumpetten.nl
Suus Lichaamstherapie & coaching
Suus Groot
Oude Parklaan 111
1901 ZZ  Castricum
T: 06-37311669
info@suuslichaamstherapie.com
suuslichaamstherapie.com
Praktijk WaalWijz
Shirley de Waal
Doelstraat 4
2011 XC  Haarlem
T: 0621806512
info@waalwijz.nl
waalwijz.nl
CranioSacraal Heemstede
Renée van Alten- Ochse Freiwald
Raadhuisstraat 56A
2101 HH  Heemstede
T: 06-12678584
renee@craniosacraalheemstede.nl
craniosacraalheemstede.nl
Realeazy
Brigit Burer
Clusiushof 7
2341 PT  Oegstgeest
T: 0622984570
info@realeazy-care.nl
realeazy-care.nl
van Leeuwen
Anja van Leeuwen
Laan van Eik en Duinen 144A
2564 GW  Den Haag
T: 0703234696
info@iriscraniosacraal.nl
iriscraniosacraal.nl
Therapeutisch Centrum Klerk
Marco Klerk
Kanaalweg 33
2903 LR  Capelle aan den IJssel
T: 010-4423505
info@tcklerk.nl
tcklerk.nl
Westerhof
Inez Westerhof
Hoofdweg 256
2908 LC  Rotterdam
info@inezwesterhof.nl
inezwesterhof.nl
van Voorthuizen
Willeke van Voorthuizen
Bentinckplein
3039 KL  Rotterdam
T: 0104654350
Wvvoorthuizen@casema.nl
craniovisierotterdam.nl
Wouters-Delattre
Béatrice Wouters-Delattre
Ineke Sluiterstraat 10
3066 HL  Rotterdam
T: 0031104658919
Ingrid van Breemen
Frambozengaarde 3
3124 WG  Schiedam
T: 0644804102
info@gezonddoorcranio.nl; info@innerlijkeglimlach.nl
gezonddoorcranio.nl
Wortman-Wilczynski
Tanja Wortman-Wilczynski
Chiantigaard 1
3446 WE  Woerden
T: 06-18447439
info@cranio-sacraal-woerden.nl
Van Rijn
Steven van Rijn
Grebbeberglaan 15
3527 VX  Utrecht
T: 030-2020 529
cranio@sensefullness.nl
sensefullness.nl/craniosacraaltherapie
Matton
Johan Matton
Van Diemenstraat 39
3531 GG  Utrecht
T: 0625470504
johan.matton@fonteinadvies.nl
fonteinenergie.nl
Lijf Tuindorp
Wiel Hoogsteder
Linnaeuslaan 4
3571 TW  Utrecht
T: 030 8784040
w.hoogsteder@ziggo.nl
Lijftuindorp.nl
Martine Folkersma
Willem Barentszstraat 2
3572 PH  Utrecht
T: 0642786526
martine@coachencranio.nl
coachencranio.nl
Ferwerda
Esther Ferwerda
Koningsweg 234
3582 GM  Utrecht
T: 0683953775
info@praktijkestherferwerda.nl
praktijkestherferwerda.nl
Hunsche
Ananda Hunsche
Vlasakkerweg 14 B
3811 MS  Amersfoort
T: 0615477478
a.hunsche@outlook.com
anandahunsche.nl
de Waal
Barbara de Waal
Loefzijde 26
3823 TD  Amersfoort
T: 0334553224
craniokamer@gmail.com
huizebarbaradewaal.nl
Vijverberg-ter Meulen
Micheline Vijverberg-ter Meulen
Ruimtevaart 54
3824 MX  Amersfoort
T: 06-54654856
info@craniomn.nl
craniomn.nl
Namaste-massage
Ilse Herrebrugh
Acacialaan 29
3941 JP  Doorn
T: 0621206457
praktijknamaste@gmail.com
namaste-massage.nl
Kirsten Dörr
Valkeniersborch 69
3992 CJ  Houten
T: 0031624979324
kirsten@craniohouten.nl
Jeuken
Anne-Marieke Jeuken
Kleine Vuurvlinder 3
4007 HE  Tiel
T: 0629476107
annemarieke.jeuken@gmail.com
cranio-tiel.nl
De Kentering
Pauline Kockx
Ravensteijnweg 1
4337 PG  Middelburg
T: 0612413846
cw.dekenter@zeelandnet.nl
craniodekentering.nl
CranioSacraal therapie Den Haan
Annette den Haan
Langdonk 5
4707 TG  Roosendaal
T: 06-10153173
adenhaan@ziggo.nl
cstdenhaan.nl
Praktijk Arulandu
Yohanam Arulandu
Kozijnenhoek 80
4715 RG  Rucphen
T: 0634910700
info@praktijkarulandu.nl
praktijkarulandu.nl
Marie Louise Wauters
Herculesstraat 40
4818 TT  Breda
T: 0612159201
info@wauters-cranio.nl
Burggraaf-Theuws
Manja Burggraaf-Theuws
Henri t' Sasplein 20
4835 RG  Breda
T: 06-81412684
manja@craniobreda.nl
Meelhuysen-van Lee
Saskia Meelhuysen-van Lee
Burgemeester Mazairaclaan 14
5242 AV  Rosmalen
T: 06-25531121
info@cranio-denbosch.nl
Cleutjens
Rob Cleutjens
Van Anrooijstraat 15c
5343 BA  Oss
T: 0412-623673
contact@cranio-oss.nl
craniosacraaltherapie-oss.nl
Kersten
Joyce Kersten
Kleefsestraat 13
5371 EG  Ravenstein
T: 06-82676222
jjfkersten@gmail.com
innerflows.nl
Goed in je lijf locatie Heesch
Wim Meijerink
Hoogstraat 11
5384 BJ  Heesch
T: 0628370274
info@goedinjelijf.eu
goedinjelijf.eu
Zijlmans
Petra Zijlmans
Dovenetel 8
5527 KS  Hapert
T: 0031 6 22506074
info@cranio-zijlmans.nl
cranio-zijlmans.nl
Lena de Troch
Steenoven 12
5768 PK  Meijel
T: 0646616505
lena@ikingroei.nl
Henriëtte Wismans-Janssen
Vliezenweg 1
5801 JC  Venray
T: 0478-516517
info@praktijknatuurgeneeswijze.nl
Stijnen
Anja Stijnen
Hoofdstraat 48
6051 AM  Maasbracht
T: 0475466250
info@mens-con-sens.com
mens-con-sens.com
Janneke de Louw
Koukerveldstraat 3
6093 BA  Heythuysen
T: 0617682492
jannekedelouw@gmail.com
De Vlindertuin
Liesbeth Schroen
Stationsstraat 20
6093 BK  Heythuysen
T: 0618257160
liesbeth.schroen@de-vlindertuin.nl
cranio-sacraal-leudal.nl
Geurts
Marjo Geurts
Kolibripad 2a
6165 BH  Geleen
T: 06-10406883
info@inlichamelijkebalans.nl
inlichamelijkebalans.nl
Heidema
Geert Heidema
Keerberg 10
6267 DA  Cadier en Keer
T: 0612252146
info@devreugdevollebron.nl
devreugdevollebron.nl
Praktijk A. Clerks
Leida Clerks
Sloetstraat 14
6524 AS  Nijmegen
T: 024 222215
info@leidaclerks.nl
leidaclerks.nl
Wim Meijerink
Graafseweg 274 kamer 1 -11
6532 VD  Nijmegen
T: 0628370274
info@goedinjelijf.eu
goedinjelijf.eu
M-Visio
Onneke Boter
Mennonietenweg 16a
6702 AD  Wageningen
T: 0317412444
info@m-visio.nl
m-visio.nl
Fascianated -Cranio Sacraal Arnhem
Birthe Bunk
Karthuizerstraat 45
6824 KB  Arnhem
T: 0615328681
birthe@fascianated.nl
fascianated.nl & www.birthebunk.nl
Van de Mortel
Samata van de Mortel
Rijksstraatweg 15
7231 AA  Warnsveld
T: 0624114982
samatavdmortel@yahoo.com
craniosacraal-biodynamics.nl
Judith Leferink
Dalkruid 57
7491 LP  Delden
T: 06 11190445
info@cranioleferink.nl; JudithLeferink67@gmail.com
Praktijk voor cranio sacraal therapie, Judith Leferink.nl
Cranio Elfrink
Iris Elfrink-Sauer
Jonkerweg 13
7524 NH  Enschede
T: 06 43764076
info@cranioelfrink.nl
cranioelfrink.nl
Bewust Fysio
Peter ter Horst
Canadian Grenadier 10
7551 KG  Hengelo
T: 074-7851807
bewustfysio.nl
van der Kraats
Laurent van der Kraats
Albardastraat 16
7611 BD  Aadorp
T: 06-34566631
info@laurentcranio.nl
laurentcranio.nl
Esther Gelevert
De Krön
7615 PZ  Harbrinkhoek
T: 0546 490675
cranio.dekron@gmail.com; esther31g@gmail.com
Ineke Slagter
Veldkamp 58
7971 BW  Havelte
T: 0521-341505
inekeslagter@hetnet.nl
Cranio Sacraal Therapie Zwolle IJSSELLAND
Anne van der Ham~Schaftenaar
Elsbeek 33
8033 BC  Zwolle
T: 0634360255
anneham@ziggo.nl
craniosacraalijsselland.nl
Barbara Schutte
Vemderweg 1-3
8161 NM  Epe
T: 06-12081967
Bermonde@ziggo.nl
praktijkbermonde.nl
Bootsma
Arianda Bootsma
De Amazone 19
8252 EG  Dronten
T: 0321-841078
info@praktijkarianda.nl
praktijkarianda.nl
Cranio Sacraal Therapie IJsselland
Anne van der Ham~Schaftenaar
IJsselvallei 3
8266 JR  Kampen
T: 0634360255
anneham@ziggo.nl
craniosacraalijsselland.nl
Nienke Mellink
De Zande 2B
8278 AL  Kamperveen
T: 038 3323699
info@dezevenderichting.nl
Praktijk Astrid Schoenmaker
Astrid Schoenmaker-Willemse
Beukenhof 8
8332 VA  Steenwijk
T: nvt
aotschoenmaker@gmail.com
Prakrijkastridschoenmaker.nl
Arjan van Huizen
Oostergoostraat 30
9001 CL  Grou
T: 0566621511
info@praktijkvanhuizen.nl; avanhuizen1984@gmail.com
praktijkvanhuizen.nl
Praktijk Heesterpoort
JanWillem Scholten
Heesterpoort 18
9713 KZ  Groningen
T: 0503180850
info@cranio-sacraal-groningen.nl
cranio-sacraal-groningen.nl
Holistische Praktijk De Roos
Annette Louise Poeteray
Nicolaas Beetsstraat 81
9721 RL  Groningen
T: 050 3049347
holistischepraktijkderoos@gmail.com
holistischepraktijkderoos.com
Ingrid van Schuylenburch
Narva-eiland 15
1014 ZJ  Amsterdam
T: 0031638619234
alexander.cranio@gmail.com
Silvia Sedoc
Marnixstraat
1015 VE  Amsterdam
T: 0627531817
silvia.sedoc@universalhealth.nl
practice for Universalhealth.nl
de Rooij
Hans de Rooij
Ite Boeremastraat 1 v101
1054 PP  Amsterdam
T: 0206123625
info@cranioamsterdam.nl
fysiowg.nl
Wies Henselmans
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 33-2
1071 BM  Amsterdam
T: 0653281429
w.henselmans@wxs.nl
Koppen
Astrid Koppen
1098 WB  Amsterdam
T: 020-6652282
Koppen@astridkoppen.nl
MARK BLOEMBERG
Wilgenlaan 39
1161 JK  Zwanenburg
T: 0204974210
info@markbloemberg.nl
Bert Teunissen
Mozartlaan 27
1217 CM  Hilversum
T: 035-6240906
berts.cst@gmail.com
Mirjam Sipma
Zuiderweg 23
1271 LX  Huizen
T: 0622523672
m_sipma@hotmail.com
Peter Welters
Paulus de boskabouterhof 1A
1336 KH  Almere
T: 0624859059
info@inessensalmere.nl
Marlies Buck-Kreijmborg
Hoofdweg 54
1433 JW  Kudelstaart
T: 0619488009
mea@buckonline.nl
buckcranio.nl
Bernadette Rolsma
Haarspitstraat 88
1445 HK  Purmerend
T: 06-27132863
b.rolsma@planet.nl
Ellen Vlasveld
Trommelstraat 2a
1621 CH  Hoorn
T: 0613829650
Ellenvlasveld@kpnplanet.nl
praktijkellenvlasveld.nl
Jolande Laan
Oudelanderweg 41
1775 RE  Middenmeer
T: 06-53538078
g.n.bekker@kpnplanet.nl
Sandra Koek
Talmastraat 10
2021 CM  Haarlem
T: 0628718339
info@stilte-kracht.nl
Monique Wouda
Marcellus Emantsstraat 40
2024 HE  Haarlem
T: 0235459140
info@moniquewouda.nl
moniquewouda.nl
Carina Hipke
Bertha von Suttnerstraat 217
2037 LL  Haarlem
T: 0628738265
info@praktijkdewitteroos.nl
Sanatha Busch
Gortestraat 23
2311 MS  Leiden
T: 0619694957
info@sanathabusch.nl
Cathy Goeman
Stationsstraat 1d
2371 SH  Roelofarendsveen
T: 0655757441
cathygoeman@gmail.com
CranioConsult Monique Evers
Monique Evers
Doornenburg 54
2402 KE  Alphen aan den Rijn
T: 0646492543
cranioconsult@gmail.com
cranioconsult.nl
Karen Hamelink-van Rij
Boekelermeerstraat 28
2493 XH  Den Haag
T: 0614677411
praktijk@karenhamelink.nl
Erma van Dijk
Athenesingel 41
2548 RK  Den Haag
T: 0703938764
ermavandijk@gmail.com
Henriëtte Wiessenberg
Graaf Florislaan 6
2553 DW  Den Haag
T: 06-440 34 825
info@emerga.nl
Marlien Schenk-Put
Tomatenstraat 12
2564 CT  Den Haag
T: 0619877515
marlien@impulsense.nl
Rik Keulen Van
Bentinckplein
3039 KL  Rotterdam
T: 0104654350
info@fysicorotterdam.nl; famhvankeulen@cs.com
craniovisierotterdam.nl
Marjo Waardijk
Frederik Hendrikstraat 9
3143 LB  Maassluis
T: 0612091357
marjo@innerharmony.nl
innerharmony.nl
Jacqueline Gerritse
Abdij 22
3335 DJ  Zwijndrecht
T: 0626144676
jakostense@hotmail.com
Gláucia Pedrosa Canabrava
Kwartelkoning 14
3403 ZN  IJsselstein
T: n.v.t.
contact@gcraniosacraal.nl
Gaby Buiskool
Cattenbroekerdijk 49
3461 BD  Linschoten
T: 0348-419846
gaby@healingvoormensendier.nl
Bertie van Kessel
H.J. Schimmelstraat 3
3532 TA  Utrecht
T: 0621963962
bertievb@xs4all.nl
Yvonne Driehuis
Markstraat 7
3582 KJ  Utrecht
T: 0624804264
yvonne@poortvanlicht.nl
Thea van Berk
Laan van Cattenbroeck
3703 BH  Zeist
T: 0306918168
Zeist@fysioholland.nl; thea.vanberk@euronet.nl
craniosacraalzeist.nl
Dirk Doude Van Tropostwijk
Ingrid Mariegaarde 1
3824 BM  Amersfoort
T: 0655374262
info@craniodoude.nl
craniodoude.nl
Agnes le Clercq-Kok
Evertsenlaan 51
3843 EK  Harderwijk
T: 0623996188
cranio.harderwijk@gmail.com
Marjolein Hortensius
Muiderweg 39
3891 DA  Zeewolde
T: 0650255755
info@craniopraktijkzeewolde.nl
CranioBalans
Leonie Hendriks
Vertonsweg 1
4328 GK  Burgh-Haamstede
T: 0651699552
Bijcraniobalans@gmail.com
CranioBalans.nl
Sandra Schakelaar
Brouwerijstraat 19
4587 BZ  Kloosterzande
T: 0627890462
s.schakelaar@zeelandnet.nl
Knops
Marianne Knops
Christiaan Huijgensstraat, 14
4702 RZ  Roosendaal
T: 0630970866
info@i-a-m.nu
i-a-m.nu
Petra Hemelaar
den Brier, 302
5403 KL  Uden
T: 0640305885
petra.hemelaar@gmail.com
Charlotte van Wuijtswinkel
Botsehei 10
5508 TD  Veldhoven
T: 0657296901
charlottevw4@gmail.com
Marja Boerefijn
't Hofke 83
5641 AJ  Eindhoven
T: 0402813463
marjaboerefijn@gmail.com
Karlijn Rensen
Moreelselaan 65
5643 RL  Eindhoven
T: 0402123144
karlijnrensen@gmail.com
Elma Tigchelaar
Thomas Moredreef 1
5645 KE  Eindhoven
T: 0639268480
elmacraniosacraal@elma.hanselma.nl; elma@hanselma.nl
Liesbeth Grubben
Jos Klijnenstraat 22
5915 JC  Venlo
T: 0773732144
Liesbethgrubben@ziggo.nl
Carla Smits
Grubbenhove 33
5971 CZ  Grubbenvorst
T: 077 3661218
carla.smits@kpnmail.nl
Erik Coolen
Kerkstraat 66a
6006 KR  Weert
T: 0495-450175
erikcoolen@live.nl
van Dijk
Karin van Dijk
berg-en-dalseweg, 83
6522 BC  Nijmegen
info.karinvandijk@gmail.com
karinvandijkpraktijk.nl
Karin Lavrijsen
Tijgerstraat 32
6531 MG  Nijmegen
T: 0613234538
info@karinlavrijsen.nl
Femke Eeren
Rijksweg 112
6581 ER  Malden
T: 0627577510
info@praktijkmariposagroesbeek.nl
Michelle van Aken-de La Bije
Jonckherenhof 46
6581 GD  Malden
T: 0641877409
Michellevanaken@xs4all.nl
Anneke van Heerde
Berkenlaan 65
6581 PM  Malden
T: 0613687811
annekevanheerde@hetnet.nl
annekevanheerde.nl
Judith Flisijn-Tonk
Vensestraat 31
6599 AN  Ven-Zelderheide
T: 0652383381
praktijkbodycheck@hotmail.com
Marinus van de Pol
Kleipeer 23
6662 HE  Elst
T: 0481376343
marinusvandepolll@gmail.com
Monique Vroling
Mennonietenweg 16A
6702 AD  Wageningen
T: 0317412444
monique@m-visio.nl
Agnes Reinds
Schoolstraat 50
6828 GV  Arnhem
T: 06-26412540
neszy@icloud.com
Zaal
Paula Zaal
Nieuw-Schoonoord, 1-2b
6881 TV  Velp
T: 0644556753
paulazaal@ziggo.nl
paulazaal.nl
Mayra Lamping
De Hoge Hoeve 45
6932 DD  Westervoort
T: 0619533380
Cst.lamping@gmail.com
Sytske van den Broek
Koningin Mariastraat 10
6951 AN  Dieren
T: 0313413646
sytskevandenbroek@gmail.com
Rogier Ubels
Vinkwijk 8
7038 EM  Zeddam
T: 0644640181
a.r.ubels@hetnet.nl
Marian Beeren
Leeuwerikstraat 25
7203 JB  Zutphen
T: 0627087102
marian.beeren@upcmail.nl
Petra van Ardenne
De Haasstraat 37
7312 VH  Apeldoorn
T: 0642142183
petravanardenne@gmail.com
Rolf Hutteman
De Brug 56
7325 NE  Apeldoorn
T: 0651879524
r.hutteman@chello.nl
den Hartog
Ingrid den Hartog
Johannes Sinthenstraat 69
7412 EC  Deventer
T: 0610705333
mail@cranio-counseling.nl
cranio-counseling.nl
Marcel Hendriks
Dudokstraat 70
7425 CS  Deventer
T: geen
marcel-hendriks@live.nl
Davida Beckhoven-Kalter
De Kwekerij 8
7431 RK  Diepenveen
T: 0623423541
info@centrumhestiada.nl
centrumhestiada.nl
Erica van der Hoek
B.W. ter Kuilestraat 181
7545 KR  Enschede
T: 0655847585
e.vanderhoek@planet.nl
Anita Rikkert
Jan Jansweg 92
7642 XT  Wierden
T: 0657562319
info@cranio-twente.nl
Joos van Bekkum
Driehoeksweg 5
7722 HL  Dalfsen
T: 0529-466924
joosvanbekkum@planet.nl
Zachariasse
Sumito Zachariasse
Jan Steenstraat 75
7944 TX  Meppel
T: 0522 257089
sumi-z.nl
Ytje Akkerman
Dwarsnoard 69
8711 AR  Workum
T: 0515543440
Ytje@fascia.nl
Anna Amels
Buorren 17
8845 SG  Waaksens
T: 0629427770
amelsanna@gmail.com
Ada Ponstein
Tripscompagniesterweg 31
9633 TA  Tripscompagnie
T: 06-36289966
praktijkopenstroom@icloud.com
Mareen Becking
Kerklaan 30e
9751 NN  Haren Gn
T: nvt.
mareen_b@hotmail.com
Irma Doff
Henri Dunantweg 5
9765 EP  Paterswolde
T: 0621231357
info@natuurgeneeswijzen-irmadoff.nl
natuurgeneeswijzen-irmadoff.nl
Jivan de Klerk
Dijksterweg 38
9977 TE  Kloosterburen
T: 0595851338
healing.now@home.nl

OVER CRANIO

Veelgestelde vragen

Cranio laat je raken

Lees het persoonlijke verhaal van Sanne, Helena en Denise

CRANIO NEDERLAND

✉️ info@cranio-nederland.nl

Cookiemelding